HİNDİSTAN ANKARA BÜYÜKELÇİLİĞİ II.KATİBİ TURAB'I ZİYARET ETTİ.

HİNDİSTAN ANKARA BÜYÜKELÇİLİĞİ II.KATİBİ TURAB'I ZİYARET ETTİ.
HINDISTAN,TÜRKİYE'NİN İHRACATININ PARLAYAN YENİ YILDIZIDIR
Hindistan'ın Ankara Büyükelçiliği II.Katip ve Kançılarya Şefi Mr.Alok Verma ,son yıllarda önem kazanmaya başlayan ve T.C Cumhurbaşkanımızın 100 günlük eylem planında yeni hedef ihracat ülkelerinden olan Hindistan ile ticari ilişkileri hakkında TURAB üyelerini bilgilendirme amacıyla TURAB üyeleri işyerlerinde bilgilendirme toplantılarında yer aldı.
Mersin'de" Güler Şirketler Grubu"kuruluşlarından birisi olan PMS Tıbbi Cihazlar Teknolojisi San. ve Tic. A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı ve TURAB Genel Başkan Yardımcısı Özgür Güler , 17 yıl önce kurulan Türkiye, Almanya ve Hindistan`da 4 üretim tesisi ve 2 araştırma merkezi bulunan, sterilizasyon sistemlerinde Avrupa`nın ilk 5 firmasından biri olan PMS Medikal hakkında bilgiler verdi.
Mr.Alok Verma ayrica Hindistan'la yapılacak ticari işbirliklerdeki mevzuat konusunda üyelerimizi bilgilendirdi.
Mr.Verma görüşme ziyaretlerini takiben TURAB Genel Merkezine bir nezaket ve teşekkür ziyaretinde bulundu.Bu ziyarette Genel Başkan Canan Sunay ve Genel Sekreter Fahri Kuş yer aldı.Hindistan 'ın Ankara Büyükelçiliği II.Katip ve Kançılarya Şefi Mr.Alok Verma'ya TURAB ve üyelerine gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür edildi. 
Ziyarette ayrıca DEIK Türkiye Hindistan İş Konseyi Yönetim Kurulu üyesi Sn.Tevfik Dönmez'de hazır bulundular