TURAB İŞBİRLİĞİ İLE ŞANLIURFA TÜRKİYE EKONOMİ ZİRVESİ 2017 YILINDA

TURAB İŞBİRLİĞİ İLE
ŞANLIURFA TÜRKİYE EKONOMİ ZİRVESİ 
22-23 ARALIK 2017

DUYURU VE DAVET

www.turkiyeekonomizirvesi.org
Şanlıurfa Ekonomi Kulübü tarafından 22-23 Aralık tarihlerinde 1. Türkiye Ekonomi Zirvesi Şanlıurfa’da gerçekleştirilecektir. 20’den fazla ülke ve Türkiye’den alanlarında uzman 500 iş insanı, Bürokrat, Siyasetçi, Akademisyen ve Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileri ağırlanacaktır.
Zirve Türk Arap Ülkeleri İş Adamları Derneği TURAB işbirliği ile yapılmakta olup Genel Başkan Canan Sunay’ın bir sunum yapması beklenmektedir.
Zirvede dünyanın çeşitli ülkelerinin Ankara misyon temsilcilerinin ,işadamları, akademisyenler ve bürokratların katılımıyla, global arenada paylaşımlar yapılacaktır.
TURAB ÜYELERİ BU PROGRAMA DAVETLİ OLUP ,KATILACAK OLAN ÜYELERİMİZİN KONAKLAMALARI ,BAŞKANLIĞINI TURAB ŞANLIURFA TEMSİLCİSİ VE EKONOMİ KULÜBÜ TARAFINDAN KARŞILANACAKTIR
BU PROGRAMDA YER ALMAK İSTEYEN DEĞERLİ ÜYELERİMİZİN 10 ARALIK 2017 TARİHİNE KADAR VAHAP KOKULU 0533 346 96 53 VE İNFO@TURAB.ORG.TR KAYIT YAPTIRMALARI RİCA OLUNUR.

BU İŞBİRLİĞİ VE DAVETİ SEBEBİYLE TURAB ŞANLIURFA TEMSİLCİMİZ VE ÜYEMİZ ,EKONOMİ KULÜBÜ GÜNEYDOĞU ANADOLU BÖLGE BAŞKANI SN.MEHMET ULUTAŞ’A TEŞEKKÜR EDERİZ.

Saygılarımızla
Canan Sunay
Genel Başkan