TURAB-BURSA İŞ VE SAĞLIK TURİZMİ DÜNYASINDA

TURAB BURSA İŞ VE SAĞLIK TURİZMİ DÜNYASINDA 
Genel Başkan Canan Sunay, yaptığı Bursa gezisinde TURAB Bursa temsilcisi Sn.İzzet Battır'la birlikte çeşitli temas,tanışma ve görüşmelerde bulundu. B2B görüşmeler yaptı.Bu görüşmelerde TURAB'ın Bursa şubesinin kuruluş çalışmaları değerlendirildi.TURAB Bursa şubesinin faaliyete geçmesi ile birlikte yapılacak ilk projenin Türk Arap Ülkeleri Büyükelçilerinin katılımı ile Bursa'da iş dünyasını tanıtım ve bu kentimizde yapılacak yatırımve işbirliklerin görüşülmesi ele alındı. 
Bursa'da termal sağlık turizminin uluslararası boyutta tanıtılması ve desteklerin geliştirilmesi bağlamında ilgili turizm acentalarının Bursa'da bir araya getirilerek Bursa'da bu konuda bir çalıştay ve fuar düzenlenmesi projesi üzerinde fikir alışverişinde bulunuldu. 
Genel Başkan Canan Sunay bu ziyarette Bursa Üyelerimiz Bursa'nın en seçkin konaklama ve termal tesislerinden "Grand Swiss -Belhotel Çelik Palas" ve Bursa'da sağlık sektörünün önemli kuruluşu " Rommer International Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi "ni ziyaret etti. 
Genel Başkan Canan Sunay'ın Bursa ziyareti sürecinde kendisi ile çeşitli toplantılar yapan ve TURAB'a samimi ilgi ve desteklerini esirgemeyen aşağıdaki kişilere teşekkür ederiz.
Sn.İzzet Battır TURAB Bursa temsilcisi 
Sn.Dr.Bander Al Fahad (Arap Turizmi Örgütü Başkanı)
Sn.Haluk Beceren (Güney Marmara Turistik otellciler ve İşletmeler Birliği GÜMTOB Derneği Yön.Kurulu Başkanı )
Sn.Sevilay Saygın (GÜMTOB Genel Koordinatörü )
Sn.Metin Yurdakoş ( Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim kurulu üyesi ve Bursa Sağlık turişzmi BUSAD Başkn.yrd. )
Sn.Mehmet Akkuş (TURSAB Marmara Bölge temsilcisi)
Sn.Emel Yurdakoş (Rommer İnt. Genel Müdürü )
Sn.Filiz Uysal (Rommer İnt.Genel Koordinatörü )