7 - 10 Kasım 2019, 9.Gıda Teknolojileri ve Paketleme Fuarı

TURAB'ın da katılım sağlayacağı 9.Gıda Teknolojileri ve Paketleme Fuarı 7 - 10 Kasım 2019 tarihlerinde Mersin CNR Expo Yenişehir Fuar Merkezi'nde!

Türk fuarcılık sektörünün lider kuruluşu CNR Holding 7-10 Kasım 2019 tarihleri arasında  Mersin CNR Expo Yenişehir Fuar Merkezi’nde Akdeniz’in en büyük gıda fuarını 9.kez organize edecek. Mersin Gıda, Gıda Teknolojileri ve Paketleme Fuarı - Mersin Gıda  ile Türkiye’nin gıda üretimi ve ihracatında önemli bir merkez haline gelen Mersin’de tüm gıda sektörünü bir araya getirecek.

 

Mersin Gıda, Akdeniz Bölgesi'nin tarım, liman ve ticaret kenti Mersin'in ekonomisine önemli katkılar sağlayacak.

 

150’den fazla yerli ve yabancı firmanın katılımıyla toplam 15.000m2 açık ve kapalı alanda yapılacak olan Mersin Gıda,  Orta Doğu, Güney Afrika, Bağımsız Devletler Topluluğu, Doğu Avrupa ve Arap Ülkeleri’nden sektör alıcılarını ağırlayacak.

 

Bakliyat İhracatının %90’ı Mersin Üzerinden Yapılıyor

 

Ülkemiz bakliyat ihracatının %90’ı Mersin üzerinden yapılmaktadır. Bakliyat ürünlerinin işlenmesine dayalı sanayinin ise yaklaşık yüzde 70’i Mersin’de kuruludur. Bakliyat üreticileri için büyük fırsat olan fuar global bir platformda üreticilere büyük fırsatlar sunacak.

 

Dondurulmuş gıdadan, et ve et ürünlerine, hazır gıdaya ve bakliyat gibi yüzlerce ürün çeşidinin sergileneceği Mersin Gıda Fuarı, sektörün ve bölgenin en önemli buluşma noktalarından biri olurken sektörün dış pazarlara da açılmasını sağlayacak.

 

Ücretsiz online davetiye almak için linki ziyaret ediniz.
https://bilet.cnrexpo.com/form.aspx?web_id=433